Kontaktpersoner

Kontakta någon av nedanstående personer så får du hjälp med att komma igång som floraväktare.

Ansvarig för Hallands län:

Lars-Erik Magnusson, Blåvingevägen 13, 302 65 Halmstad, tfn 035-401 54,
lars.erik.magnusson@gmail.com

Kommunansvariga:

Halmstad

Lars-Erik Magnusson, Blåvingevägen 13, 302 65 Halmstad, tfn 035-401 54, lars.erik.magnusson@gmail.com

Lars Andersson, Stenfalksvägen 1, 302 61 Halmstad, 035-22 01 45, 070-418 44 24
lars.andersson@halmstad.biz

Laholm

Kaj Davidsson, Sandstigen 6, 312 60 Mellbystrand, tfn 073-388 56 75
KajDavidsson@hotmail.com

Lars Schale, Killhult 161, 312 98 Våxtorp, tfn 072-743 11 18
lars@schale.se

Falkenberg

Nils-Gustaf Nilsson , Vidablicksvägen 25, 311 38 Falkenberg, tfn 0346-808 96,
nils-gustaf.nilsson@swipnet.se

Arne Lysell, Slättetorpet 70, 305 78 Kvibilletfn: 070-552 49 15
arne.lysell@telia.com

Varberg

Christer Andersson, Viekärrsvägen 2, 432 94 Varberg, tfn: 070-575 71 43, ch_andersson5@hotmail.com

Börje WernerssonHeljereds byväg 13, 428 36 Kållered, tfn: 073-725 56 78
borje.wernersson@gmail.com

Kungsbacka

Jan Kuylenstierna, Cypressvägen 7, 430 33 Fjärås, tfn 0300-408 70, jan.kuylenstierna@telia.com

Hylte

Margit Andersson, Lidhult 108, 314 91 Torup, tfn 0345-303 73

Birgitta Strömblad, Södra Vägen 31, 314 51 Unnaryd, tfn 0371-600 91, 070-643 40 08